Zestaw fundamentowy drewniany do domków ogrodowych o powierzchni 6 m² - Gardy Shelter

50558

Zamiennik fundamentu betonowego

Nie wymaga angażowania wykwalifikowanego specjalisty do budowy podłoża
Nie ma potrzeby stosowania dodatkowej podłogi wewnętrznej
Wykonane z drewna sosnowego klasy IV poddanego obróbce w autoklawie
Szybki i łatwy montaż
Opatentowany system - nie wymaga śrub
Niezrównany efekt estetyczny

Wymiary: 300x209,5cm

Wyprodukowano we Francji

» Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej » Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej

Więcej szczegółów

Dostępny

Dostawa w ciągu 4 tygodni  + informacje

Opcje dostawy

Nasz transporter skontaktuje się z Tobą w celu umówienia dostawy.

Chcesz otrzymać zamówiony produkt później? Możesz przesunąć termin dostawy.

2 699,00 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 699,00 zł

Lub zapłać w kilku ratach:

Od 12 do 50 rat
Dostawa bezpłatna
Zobacz warunki

Dostawa odbywa się po wcześniejszym umówieniu: przewoźnik kontaktuje się z Tobą w celu umówienia daty i czasu dostawy w zależności od Twojej dostępności. Nie oferujemy dostawy w innych obszarach niż tu wymienione.

Opcje montażu wybrane województwa (?) Proszę wybrać opcję

Opinia specjalisty na temat zestawu fundamentów z impregnowanego drewna o powierzchni 6 m² do domków ogrodowych - Gardy Shelter

Aby zapewnić długowieczność domku ogrodowego, należy zaprojektować dla niego stabilny, trwały fundament.

Fundament betonowy jest rozwiązaniem rozważanym przez większość klientów, ale często jest trudna i kosztowna w budowie. W rzeczywistości wielu fachowców niechętnie podejmuje się wykonania niewielkich powierzchni. W rezultacie często potrzeba kilku dni, a nawet tygodni, aby znaleźć wykonawcę zainteresowanego pracą, który jest zwykle bardzo drogi i zdecyduje się na wykonanie zlecenia, gdy będzie miał "dziurę" w swoim harmonogramie... Po wylaniu betonu należy odczekać 3 tygodnie, aż wyschnie (przy suchej pogodzie) przed rozpoczęciem wznoszenia domku ogrodowego. Następnie, aby uzyskać idealne wykończenie wewnątrz domku i zaizolować przedmioty, które będą w nim przechowywane, często konieczne jest dodanie podłogi.

Krótko mówiąc, budowa betonowej płyty często wymaga dużo energii i pieniędzy, a efekt końcowy zajmuje kilka tygodni.

Nasze rozwiązanie w postaci zestawu pozwala wybrać fundament, który jest ekonomiczny, atrakcyjny, funkcjonalny, łatwy i szybki w montażu oraz natychmiast dostępny (dostarczany wraz z domkiem ogrodowym).

Lokalizacja, w której chcesz zainstalować domek ogrodowy, nie będzie już problemem. Przed przystąpieniem do montażu drewnianego fundamentu należy upewnić się, że podłoże wystarczająco osiadło. Wszelkie różnice w poziomie można wyrównać, wybierając opcjonalne regulowane bloki. W ten sposób system drewnianych fundamentów można dostosować, umożliwiając budowę na stosunkowo nierównym lub trudnym podłożu. Co więcej, ponieważ cała konstrukcja (legary + drewniane deski) jest solidna, system ten oferuje również pewien stopień elastyczności w przypadku niewielkich ruchów podłoża.

Kolejną istotną przewagą drewnianego fundamentu nad betonowym jest to, że umożliwia on lepszą cyrkulację powietrza, co oznacza, że drewno schronienia (jeśli jest wykonane z naturalnego drewna) jest lepiej chronione przed gniciem. Co więcej, legary pod drewnianymi listwami są wykonane z mocnego, trwałego PVC pochodzącego z recyklingu. Są one doskonałym izolatorem i zapobiegają podciąganiu wilgoci poprzez działanie kapilarne, co nie ma miejsca w przypadku legarów drewnianych. To dodatkowa ochrona dla fundamentów i domku ogrodowego.

Sosna użyta do produkcji desek fundamentowych pochodzi z lasów w Normandii. Została poddana obróbce w autoklawie klasy IV, również w Normandii, co daje jej szereg zalet, które sprawiają, że doskonale nadaje się do budowy tarasów lub fundamentów, ponieważ...:

  • Chroni drewno przed atakiem biologicznym (grzyby, owady) i czynnikami atmosferycznymi. To znacznie wydłuża żywotność tarasu --> Odporność na wilgoć i zwiększona trwałość!
  • Chociaż każde drewno wymaga konserwacji, tarasy i fundamenty z drewna impregnowanego klasy 4 wymagają mniej uwagi niż drewno niepoddane obróbce lub drewno poddane obróbce o niższym standardzie --> Rzadsza konserwacja!
  • Zabiegi klasy 4 są bardziej przyjazne dla środowiska niż starsze zabiegi chemiczne.
  • Oferuje dobry stosunek jakości do ceny. W porównaniu z innymi materiałami, impregnowane drewno oferuje doskonałą równowagę między kosztami, trwałością i estetyką.

Ważne jest, aby pamiętać, że pomimo tych zalet, drewno impregnowane klasy 4 nadal wymaga regularnej konserwacji i może z czasem ulegać zmianom koloru i pękaniu. Jest to całkowicie naturalne i nie wpływa na jego wytrzymałość mechaniczną. Jeśli chcesz zachować jasny kolor na dłużej, musisz zastosować impregnat nasycający.

Instalacja jest dziecinnie prosta. Do montażu konstrukcji wystarczy młotek i ostry nóż. Opatentowany system to połączenie genialnego pomysłu i perfekcyjnej obróbki. Bez wiedzy i umiejętności w zakresie majsterkowania, będziesz w stanie zmontować drewnianą podstawę w mniej niż 2 godziny. Nie są potrzebne żadne śruby, co oszczędza czas i daje nieporównywalny efekt estetyczny.

Jedną z zalet, która przekona niektórych ludzi, jest to, że fundament można zdemontować tak łatwo, jak go zainstalowałeś! To kolejna duża różnica w porównaniu z płytą betonową, której nie można przenieść ani usunąć bez jej uszkodzenia.

Jeśli chodzi o estetykę, nie ma nic lepszego niż naturalny, ciepły wygląd drewna w ogrodzie w porównaniu z betonem!

Wreszcie, wisienką na torcie jest to, że nie będziesz musiał inwestować w dodatkową podłogę wewnętrzną, aby chronić zawartość swojej domku ogrodowego, tak jak w przypadku betonowej płyty. Drewniany fundament działa jak wykończenie wnętrza!

Kraj produkcjiFrancja
MarkaGardy Shelter
Ogólne wymiary (dł. x szer.)300x200cm
WykończenieImpregnacja próżniowa w autoklawie
Ogólna powierzchnia zewnętrzna6,28m²
MateriałDrewno
Powierzchnia w m²6.28
ZADAJ NAM PYTANIE

CZĘŚCI ZAMIENNE

W Mój Domek Ogrodowy sprzedajemy produkty, które są wytrzymałe i trwałe. Czy szukasz części zamiennej do tego produktu? Wpisz swój adres e-mail, a my wyślemy Ci formularz zgłoszeniowy dotyczący części zamiennych.